Adresy

16-400 Suwałki
Pułaskiego 123 

tel. 87 567 51 30

MYJNIA AUTOWIGRY ZAPRASZA

Wynajem Aut 2017
150
PLN
brutto
Wynajem Aut 2017
150
PLN
brutto

Wymiana oleju to podstawowa czynność serwisowa, pozwalająca na zachowanie osiągów silnika i zwiększenie jego trwałości.

W trakcie jazdy samochodem olej ulega zanieczyszczeniu, przez co traci swoje parametry i nie gwarantuje właściwego smarowania silnika. Dlatego należy go regularnie wymieniać.

Okresowość wymiany oleju ustala producent pojazdu, w zależności od właściwości oleju i charakterystyki silnika. Informacje te znajdziemy w książce serwisowej pojazdu. Większość nowoczesnych aut wymaga wymiany oleju po przejechaniu 15 000 - 20 000 km lub po roku. Jest to także uzależnione od pewnych czynników, takich jak zużycie oleju przez silnik i warunki jazdy. W czasie jazdy po mieście (małe odległości, jazda z częstym ruszaniem i zatrzymywaniem auta) i na wysokich obrotach, silnik pracuje w trudnych warunkach. Dlatego też przy jeździe tego typu zaleca się wymianę oleju nawet częściej niż co 15 000 – 20 000 km.

Wobec tempa współczesnego życia szybka wymiana oleju jest dobrym rozwiązaniem dla zarówno zapracowanego kierowcy jak i zapracowanego silnika. Nasi Doradcy pomogą Ci dobrać najlepszy olej dla Twojego samochodu. Możesz go kupić w naszym serwisie lub dostarczyć własny.

Ponadto w ramach bezpłatnej kontroli przed każdą naprawą mechanicy Auto Handel Wigry sprawdzają poziom oleju w Twoim aucie. Jeżeli jest on za niski, ale nie wymaga jeszcze wymiany, zaproponują Ci uzupełnienie.
Wymieniając olej w Auto Handel Wigry nie musisz pamiętać daty usługi. Po roku przypomnimy Ci SMS-em o kolejnej wymianie. W każdej chwili możesz też sprawdzić datę na naklejce zostawionej przy korku oleju w Twoim samochodzie.

Jednym słowem, zrobimy wszystko, aby Twój silnik pracował płynnie i bez zarzutu.

 cennik :

OLEJ SYNTETYCZNY: CASTROL EDGE 5W30- 45zł./litr- wymiana gratis

OLEJ PÓŁSYNTETYCZNY: CASTROL MAGNATEC 10W40- 35 zł./litr- wymiana gratis

WYMIANA OLEJU KLIENTA- OD 50 ZŁ