Adresy

16-400 Suwałki
Pułaskiego 123 

tel. 87 567 51 30

MYJNIA AUTOWIGRY ZAPRASZA

Wynajem Aut 2017
150
PLN
brutto
Wynajem Aut 2017
150
PLN
brutto

Aby mycie samochodu przyniosło należyty efekt nie wystarczy nam wiadro wody i szczotka. Do przywrócenia naszemu autu blasku potrzebne są odpowiednie narzędzia i środki.

Jak to zrobić ?

To proste: zapraszamy do odwiedzenia

MYJNI AUTOWIGRY przy ul. Nowomiejskiej w Suwałkach.

 

Na każdym stanowisku znajduje się instrukcja obsługi z opisem programów.

Mycie podstawowe

Po ustawieniu auta w boksie, w taki sposób abyśmy swobodnie mogli podejść do niego z każdej strony, umieszczamy drobne wautomacie.Wyświetli się czas jaki mamy do dyspozycji.. Zaczynamy od programu mycia wstępnego i spłukujemy demineralizowaną wodą pod ciśnieniem całe auto zaczynając od dachu. Warto wypłukać podszybie z liści a nadkola i progi z piachu. Lancę trzymamy w odległości ok. 30 cm od karoserii. 

Przechodzimy do mycia ciśnieniowego, wodą filtrowaną z zanieczyszczeń zawierającą środek myjący o pH neutralnym dla lakieru. Woda jest gorąca, co ułatwia działanie środka i rozpuszcza tłuste zabrudzenia. Utrzymujemy odległość 30-50 cm. W przypadku naprawdę ciężkich zabrudzeń,  myjnia posiada oddzielny program na lancę ze szczotką .

Woskowanie i nabłyszczanie

 

Kolejny program służy do nałożenia cienkiej warstwy wosku wraz z ciepłą zmiękczoną wodą. Wysoka temperatura sprawia, że polimer łatwo przylega do czystego lakieru. Następnie przeprowadzamy nabłyszczanie – wodą demineralizowaną ze środkiem osuszająco–nabłyszczającym, spłukujemy tym całe auto. Utrzymujemy strumień w odległości ok. 30 cm. Jest to ostatni program, po którym właściwie nie trzeba wycierać auta, nie martwiąc się o powstanie plam czy zacieków.

Odkurzanie

Na terenie myjni znajduje się dwustanowiskowy odkurzacz.

Płatność

Do uruchomienia programów należy użyć bilonu w nominałach 1,2,5 zł, bądź karty magnetycznej którą można otrzymać w biurze serwisu Autowigry ul. Pułaskiego 123. W przypadku braku bilonu jest możliwość skorzystania z rozmieniarki która znajduje się na myjni od strony ul. Nowomiejskiej.